Sestadienis, 2019-10-19, 5:44 PMPrisijunges kaip Svecias | Group "Svecias"Welcome Svecias | RSS
Sveiki atvyke!
Meniu
Prisijungimas
Chatas

Uzdarbis internete!!!


Kaip pradėti dirbti

 Taigi, nuo ko viską pradėti?

Bankai:

Dirbant su PTC sponsoriais rekomenduoju naudoti šias interneto naršykles:

Rekomenduoju susikurti du atskirus elektroninius pašto adresus, viena naudokite registracijoj bankuose kita sponsoriuose. Rekomenduoju naudoti Gmail.com. Bankuose jusų elektronis pašto adresas skaitysis kaip sąskaitos ID.

*pastaba - nenaudokite internetinio pašto one.lt nes negausite patvirtinimo.

 

1. Užsiregistruokite PTC puslapiuose.

Užsiregistravę PTC (sponsoriaus) puslapyje, Jūs gausite apmokamas nuorodas. Atvertus nuorodą (gaunate 0.01-0,05 $), reikės išbūti joje 20-30 sekundžių. Jums nereikės patiems skaičiuoti laiko. Po to Jūs pamatysite patvirtinimą, kad jums pervesta 0.01$ (priklausomai nuo sponsoriaus). Galiausiai surinktą pinigų kiekį galėsite pervesti i atsidarytą internetinę AlertPay ir PayPal sąskaitą  o vėliau ir į savo banko sąskaita Lietuvoje.

Svarbu: Nebandykite sukčiauti ir bandyti apeiti sponsorių taisykles kurdami kelis Acc (vartotojus) tame pačiame sponsoriuje iš to pačio kompiuterio IP , nes yra galimybe kad gausite Baną ir visi jūsų pinigai dings.

 Koks būtų sekantis žingsnis?

1. Pasirinkto PTC tinklalapyje spaudžiate "Sign Up" arba "Register".

2. Užpildote tuščius laukus ir butinai ties "AlertPay / PayPal ID E-mail Address For Payments" ir "Paypal E-mail Address For Payments" laukeliu įvedate savo elektroninio pašto adresą, kurį naudojote registruojantis Alertpay.com ir PayPal.com tinklalapyje. Pagal šį elektroninio pašto adresą uždirbti pinigai bus siunčiami į AlertPay arba PayPal sąskaitą.

 

Užsiregistravus PTC tinklalapyje lieka tik spausti ant nuorodų ir uždirbti pinigus.

 

1. Prisijungę prie tinklalapio spauskite "Surf Ad", "Earnings Area" arba "View Ad". Prieš Jus atsidarys sąrašas nuorodų, kurias galite peržiūrėti ir už tai gauti pinigų.
2. Paspaudę nuorodą turite laukti nuo 20 iki 30 sekundžių, priklausomai nuo PTC tinklalapio.

Per tą laiką negalite išjungti lango. Praėjus nustatymam laikui turite gauti pranešimą , kad paspaudimas užregistruotas. Kai kuriuose tinklalapiuose reikia patvirtinti (paspausti reikiamą skaičių), kad paspaudimas būtų užregistruotas. Jei praėjus laikui gavote pranešimą (raudonas kryžiukas), kad paspaudimas neužregistruotas, pabandykite iš naujo paspausti nuorodą. Jokiu būdu negalima peržiūrinėti kelių nuorodų vienu metu iš to pačio PTC tinklalapio - paspaudimai bus neužregistruoti. Užregistruotos nuorodos peržiūrėti antrą kartą negalima. Naujas nuorodų sąrašas atsinaujina po 24 valandų. Norėdami padidinti uždarbį tikslinga registruotis keliuose PTC tinklapiuose.

Pastaba: Negalima spausti nuorodų su užrašu "Do Not Click Your cash Will be 0,00$"

 

 Taigi, kaip su pinigais?

Kiekviename PTC tinklalapyje uždirbtus pinigus išmoka pasiekus tam tikrą pinigų sumą (minimali išmokama suma). Kiek esate uždirbę galite pamatyti prisijungę prie PTC tinklalapio ir paspaudę "My Stats" arba "My Account". Pasiekę minimalią išmokamą sumą galite ją pervesti į AlertPay arba PayPal sąskaitą. Tam reikia paspausti "Cashout", "Payout" arba "Convert". Pinigai turi būti pervesti nuo 24 valandų iki 30 dienų laikotarpyje priklauso nuo sponsoriaus.

Pastaba: pinigų negalėsite pervesti i AlertPay arba PayPal iš PTC (sponsoriaus) tinklapio, jei nebūsite surinkę tam tikro sumos limito. Skirtinguose PTC tinklapiuose skirtingi ir limitai, nuo 0.50$ - 10$. Taigi surenkate nustatytą limitą ir darote pavedimą.

 


 O dabar turbūt savęs klausiate kodėl aš jums atskleidžiu šį unikalų būdą kaip užsidirbti pinigus?

Šiuo skelbimu aš ieškau naujų vartotojų (dar kitaip referalų arba Jūsų), kurie registruotųsi per šį portala. Kokia jums iš to nauda? O ji tokia, kad užsiregistravę per šį portala, jus duodate naudos tiek sau tiek man.

Draugai
Kalendorius
«  Spalis 2019  »
SkPrAnTrKtPtS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Statistika

Is viso prisijungusiu: 1
Sveciu: 1
Uzsiregistravusiu: 0
Search
Section categories